Káva olej bio

SKU: CECO258
Vernostné body: 3
Objem: 5 ml
Dostupnosť: posledný kus skladom
7,99€
Množstvo: Kúpiť

Káva olej bio

Vynikajúci zoštíhľujúci prírodný olej v bio kvalite! Káva je prirodzene bohatá na kofeín vďaka čomu je výborná do zoštíhľujúcich a proticelulitídových prípravkov. Podporuje pevnosť pokožky. Stimuluje mikrocirkuláciu krvi a zvyšuje vsiakavosť pokožky. Povzbudivá a podmanivá vôňa kávy. 

 

Extrakcia pomocou CO2 je ekologický proces získavania bioaktívnych zložiek, ktorý neznečisťuje životné prostredie. CO2 je nehorľavý plyn, ktorý sa prirodzene vyskytuje v atmosfére. Pri správnom tlaku a teplote sa stáva tekutým a stáva sa rozpúšťadlom. Toto rozpúšťadlo, potom zachytáva bioaktívne látky z rastlín. Pri výstupe sa tlak zníži a z CO2 sa opäť stáva plyn, ktorý sa oddelí od získaných bioaktívnych látok a je možné ho znova použiť. Extrakcia CO2 zaručuje vysokú čistotu, vysoký podiel bioaktívnych látok, intenzívnu vôňu, veľmi podobnú rastlinám, bez straty alebo znehodnotenia zložiek. 

 

Použitie

Pri výrobe kozmetických prípravkov postupujte podľa návodu v recepte. Používa sa pri výrobe peelingov, krémov, gélov, telového mlieka. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EOSynergia

 

Latinský názov: Coffea arrabica

Spôsob získania: extrakciou pomocou CO2 zo semien.

Certifikát BIO kvality: 100 % surovín pochádza z biologického poľnohospodárstva. Certifikovaný BUREAU VERITAS CERTIFICATION 92046-PARIS LA DEFENSE, podľa I-305.

 

Charakteristika

Vôňa: charakteristická

Farba: hnedá

Skupenstvo/Vzhľad: tekuté

 

Uskladnenie

Fľašu dobre uzavrite po každom použití. Skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah detí. Nekonzumovať!

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia:Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: