Soľ Epsom

SKU: MYEPSOM
Výrobca: MY Cosmetik
Dostupnosť: posledný kus skladom
2,19€ Cena vo vernostných bodoch: 40
Množstvo: Kúpiť

Soľ Epsom

Používa sa do kúpeľov pre uvoľnenie svalov a celkovú relaxáciu. Soľ Epsom nie je tradičná morská soľ, ale síran horečanatý. Používa sa po stáročia, ale objavená bola v Anglicku v 17. Storočí v mestečku Epsom. Revitalizuje pleť a dodáva telu novú energiu. Zloženie je bohaté na horčík a síru. Pomáha zmierniť bolesať, stuhnutie svalov a napätie. Používa sa nielen do kúpeľov, ale aj ako peeling, a to masírovaním pokožky po sprche. Podporuje vylúačenie toxických látok z tela. Pomáha k celkovému uvoľneniu a uľahčuje spánok. Skutočné tajomstvo krásy a pohody.

 

SYNERGIA

Uvoľnenie svalov: éterický olej Breza, Eukalyptus citronovovonný, Gaultéria, Jalovec, Levanduľa, Rozmarín, Tymián, macerát Arnika, Ľubovník

Bolesť nôh: éterický olej Mäta pieporná, Mäta poľná, Levanduľa

Stres, úzkosť: éterický olej Levanduľa, Mandarínka, Neroli, Pomaranč, Petitgrain

Únava: éterický olej Archangelika, Petitgrain, Myrta, Levanduľa

 

INCIMagnesium sulfate

Balenie: 200 g

 

Použitie

Vhodný na všetky typy pleti. Používa sa do kúpeľa, alebo pri celotelovom peelingu. Rozpustný vo vode. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte a nejedzte. Rešpektujte dávkovanie.

 

Náš tip

Kúpeľ

Do teplej vody dajte 3 – 4 hrste soli Epsom. Pre hebkú pleť môžete do kúpeľa pridať 2 lyžice obľúbeného prírodného oleja, alebo môžete zmiešať prírodný olej s éterickým olejom podľa svojho výberu. Pre relaxáciu môžete do kúpeľa použiť prírodné farby.

 

Peeling

1x týždenne po sprche, alebo teplom kúpeli masírujte celé telo, kým neucítite soľ Epsom medzi prstami. Následne opláchnite čistou vodou a naneste prírodný telový olej, alebo telové mlieko.

 

Charakteristika

Vôňa: bez vône

Skupenstvo/vzhľad: kryštály

Rozpustný vo vode.

Uskladnenie a bezpečnosť

Dobre uzavrite po každom použití. Skladujte na tmavom a suchom mieste s teplotou do 25 ˚C. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vždy vykonajte test znášanlivosti na lakti 48 hodín pred prvým použitím.

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Zaradenie celulitída, detox