Cenník poštovného

Možnosti platby:

Platba vopred na náš bankový účet. Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. 

Platba na dobierku. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému kuriérovi, alebo na pošte.

Predávajúci si vyhradzuje právo pri objednávke nad 150 eur požadovať od kupujúceho zálohu vo výške 20 % z celkovej sumy objednávky. Hlavne ak sa jedná o tovar „na objednávku.“

Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky (po uplatnení kupónovej zľavy pre verných zákazníkov), prípadne uplatnení inej zľavy, a to nasledovne:

Spôsob dodania Hmotnosť zásielky
Pri platbe vopred
do 80€ nad 80€
Na dobierku
do 80€ nad 80€
Slovenská pošta – dodanie na poštu Nerozhoduje
2,80€ 0,00€
4,00€ 1,20€

Balné si neúčtujeme. Poštovné pri objednávke nad 80 eur je pri platbe vopred na účet predávajúceho zadarmo a pri dobierke za 1,20€.

Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom).

Poštovné pre darčekové poukážky je 0,00 EUR (0,00 Sk). Toto poštovné platí výlučne pri zakúpení darčekových poukážok a nie je možné uplatniť ho pri kúpe iných produktov.

V prípade, že si zákazník neprevzal tovar zaslaný na dobierku, alebo v prípadoch, kedy dôjde k zneužitiu užívateľského konta, vyhradzuje si právo obmedziť kupujúcemu možnosti platby len na spôsoby zaručujúce platbu pred odoslaním tovaru. V takomto prípade si vyhradzujeme právo upraviť výšku poštovného ako kompenzáciu za vynaložené náklady. Zároveň bude na stránkach obchodu zverejnené meno zákazníka, ktorý si neprevzal objednaný tovar na dobierku, kým neuhradí vzniknuté náklady.

V prípade, že pri platbe vopred, nie je uhradená celá suma za objednávku do 8 pracovných dní, objednávka bude zrušená. Ak potrebujete viac času na úhradu sumy za objednávku, informujte nás o tom prostredníctvom elektronickej pošty alebo kontaktného formulára.

Pri požiadavke neštandardného spôsobu doručenia (napríklad prvou triedou, do zahraničia...) je výška poštovného predmetom dohody.

Osobný odber je možný len na adrese Rúžová 3, 071 01  Michalovce po platbe vopred.