Eukalyptus globulus bio éterický olej

SKU: MYEUGLOB
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: 3 ks skladom
1,99€
Množstvo: Kúpiť

Eukalyptus globulus bio éterický olej

Eukalyptus globulus, prírodný éterický olej, osviežuje a je jeho použitie pri respiračných chorobách je všestranné. Má korenistú, intenzívne kafrovú vôňu. Je antiseptický, antibakteriálny, antimykotický a protizápalový. Používa sa pri chrípke, infekciách dýchacíchm a močových ciest. Pomáha uvoľňovať hlieny. Pre úľavu pri chorobách dýchacích ciest ako zápal prínosových dutín, bronchitída sa používa difúzia, alebo masáž hrudníka. Pôsobí proti kožným baktériám a kvasinkovým infekciám. Uľavuje pri reumatizme, artritíde a svalových bolestiach. Ničí choroboplodné zárodky v ovzduší a zároveň odpudzuje hmyz. Pre dušu pomáha myslieť pozitívne a v komunikácii s okolím. Eukalyptus globulus sa považuje za nedráždivý a vhodný aj pre ľudí trpiacich precitlivelosťou pre deti do 8 rokov. 

 

SYNERGIA

Choroby dýchacích ciest, pri vykašliavaní a infekčných chorobách: Saturejka horská, Tymián, Klinčeky, Borovica, Rozmarín, Levanduľa

PRAX

Zdravie

Masáž: vhodné použitie, masáž hrudníka, alebo brucha, plexus solar, chrbáta, so zmiešaním v rastlinnom oleji

Inhalácia: vhodné použitie, pri naparovaní dať 10 kvapiek do misky s teplou vodou. 3x denne 7 minút. Pri difúzii vo vzduchu odporúčame inhalovať 10 min. za 1 hod.

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO, Synergia

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Eucalyptus globulus

Krajina pôvodu: Austrália

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: 1,8 cineol, alpha pinène, beta pinene, limonène (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Veľmi vhodný do difúzera. Nemýliľte si Eukalyptus globulus s Eukalyptus radiata. 

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: