Levanduľa éterický olej bio

SKU: MYFINE
Vernostné body: 2
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: vypredané
4,39€
Množstvo: Kúpiť

Levanduľa éterický olej bio

Levanduľa je všestranne použiteľný prírodný éterický olej, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Používa sa na liečenie širokej škálay problémov. Má sladkú, bylinnú, jemnú, ľahko kvetinovú vôňa, ktorá upokojuje a pôsobí ako sedatívum. Preslávil sa svojimi relaxačnými účinkami. Podporuje hojenie pleti a jej regeneráciu. Bojuje so zápalmi pokožky ako akné, psoriáza a ekzém. Levanduľa je vhodná k priamej aplikácii na pokožku, k ošetreniu odrenín, spálenín, kožných chorôb a uštipnutia hmyzom. Pôsobí proti kŕčom a pri menštruačných bolestiach. Uvoľňuje svaly. Znižuje krvný tlak, pomáha pri nervovom napätí a migréne. Taktiež pomáha pri srdcových a emocionálnych problémoch od aritmie až po depresiu, hystériu či nespavosť. Uvoľňuje, harmonizuje, očisťuje psychiku. Prináša rovnováhu. Podporuje inšpiráciu. Pomáha nájsť svoju identitu a svoj vlastný smer. V kozmetike sa používa pri problémoch s akné, ekzémom, alebo psoriázou, na ošetrenia drobných poranení pri holení. Vhodný v tehotenstve a pre deti. Nepoužívať pri nízkom krvnom tlaku. Nepoužívať u ľudí trpiacimi astmatickými záchvatmi a cukrovkou. 

 

SYNERGIA

Srdcové problémy: prírodný éterický olej Ylang ylang

Kožné ochorenia: prírodý éterický olej Tea tree

Uvoľnenie a difúzia: prírodné éterický oleje Majoránka, Petitgrain, Ružové drevo

PRAX

Zdravie

Priama aplikácia: obzvlášť vhodné použitie, pri reumatizme a svalových bolestiach vtierať lokálne na bolestivé miesta. 

Krása

Výroba kozmetiky: obzvlášť vhodné použitie

Priama aplikácia: pri poranení pokožky aplikovať 1 - 2 kvapky na postihnuté miesto

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie

Psychika

Priama aplikácia: obzvlášť vhodné použitie, kvapka do vnútornej strany každého zápästia, alebo na solar plexus pri nervových problémoch, alebo nespavosti

Kúpeľ: obzvlášť vhodné použitie, 10 kvapiek zmiešať so sušením mliekom a nasypať do teplého kúpeľa. 

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, pri nervových problémoch a nespavosti inhalácia vo vzduchu, vždy ak je možné prijať liečivé účinky prírodného éterického oleja. Opakovať niekoľkokrát do týždňa. 

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO, Synergia

Hľadáte difúzer éterických olejov alebo aromalampu? Vyberte si z našej ponuky v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Lavandula angustifolia

Krajina pôvodu: Francúzsko

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: Acetate de Linalyle, linalol, terpinene 4-ol, beta- ocymène, limonène, géraniol (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Upozorňujeme, že éterický olej obsahuje prírodné látky, ktoré môžu predstavovať riziko vzniku alergií u citlivých jedincov (podľa  smernice o kozmetike 2003/15 / EC ): limonén, linalool, geraniol, kumarín

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: