Limetka éterický olej

SKU: MYCITRONVERT
Vernostné body: 1
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: posledný kus skladom
3,29€
Množstvo: Kúpiť

Limetka éterický olej

Osviežujúca vôňa Limetky dodá energiu a vitalitu! Pomáha pri strese a napätí. Limetka má intenzívnu, čerstvú vôňu, ktorá je sladšia než citrón. Prírodný éterický olej z Limetky je zdrojom vyrovnávania a zameriavania vitálnej energie. Prečisťuje organizmus, rozpúšťa usadeniny a povzbuduje ducha. Má antivírusové, antiseptické a antibakteriálne účinky. Umožňuje bojovať so stresom, depresiou a nervovým napätím. Limetka je známa aj pre svoju schopnosť uľahčiť cirkuláciu krvi. Upokojuje, pôsobí proti kŕčom. Osviežuje, rozjasňuje myslenie a posilňuje koncentráciu. Vhodný aj pre deti do 8 rokov. 

 

PRAX

Zdravie

Inhalácia: vhodné použitie, dezinfekcia ovzdušia rozptylom v difúzeri alebo aromalampe. 

Krása

Výroba kozmetiky: vhodné použitie

Psychika

Inhalácia: vhodné použitie, proti stresu a depresii inhalácia vo vzduchu šírením difúzerom alebo aromalampou. 

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO, Synergia

Hľadáte difúzer alebo aromalampu pre šírenie éterických olejov v miestnosti? Vyberte si z našej ponuky v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Latinský názov: Citrus aurantifolia

Krajina pôvodu: Mexiko

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: limonen, citral, geraniol, linalol (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

 Odporúčania: Nevystavovať pokožku priamemu slnku ani soláriu 12 hodín po použití oleja. Nepoužívať neriedené na pokožku. 

 

Uskladnenie a bezpečnosť

Dobre uzavrite po každom použití. Skladujte na tmavom a suchom mieste s teplotou do 25 ˚C. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vždy vykonajte test znášanlivosti na lakti 48 hodín pred prvým použitím.

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.doctissimo.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: