Aloe vera macerát bio

SKU: HSAv
Vernostné body: 3
Výrobca: Huiles et Sens
Objem: 30 ml
Dostupnosť: posledný kus skladom
8,99€
Množstvo: Kúpiť

Aloe vera macerát bio

Revizalizujúci a vyhladzujúci macerát Aloe vera. Aloe vera patrí k najstarším liečivým rastlinám, ktorú používali už Sumeri. Macerát má pleť niekoľko pozitívych účinkov. Vďaka svojmu obsahu bohatého na výživné látky, dodáva pleti pružnosť a tým obnovuje jej elasticitu. Podporuje regeneráciu kožných buniek. Zjemňuje a rozjasňuje pleť. Zabraňuje príznakom starnutia. Suchej, šupinatej pleti pomáha získať jemnosť a jednotný vzhľad. Vďaka upokojujúcim účinkom Aloe vera, upokojuje podráždenú pleť po holení, alebo spálení od slnka. Využíva sa aj pri výrobe regeneračných prípravkov, alebo pri "anti-age" starostlivosti. V starostlivosti o vlasy, pomáha suchým a poškodeným. Zlepšuje ich lesk, vitalitu a pružnosť. Účinný je pre pleť suchú, zrelú, citlivú a podráždenú. 

 

SYNERGIA

Suchá, dehydrovaná pleť: éterický olej Neroli, Jazmín, Vanilka

Regenerácia pleti: éterický olej Ružové drevo, Ruža, Cist

Pleť podráždená pri opaľovaní: éterický olej Levanduľa, Slamienka, šalvia, Rozmarín verbenový

 

Použitie

Používa sa pri výrobe krémov na suchú pleť, do prípravkov proti vráskam, na revitalizačné séra, výživné krémy, krémy a balzámy s ochranným účinkom, masky, oleje a séra pre suché, poškodené vlasy a pre posilnenie vlasov. Olej je možné používať k starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Môže sa používať samostatne, alebo je možné pridať éterické oleje. Taktiež je možné ho používať pri výrobe vlastnej prírodnej kozmetiky. V takom prípade je potrebné riadiť sa pokynmi v recepte.

 

Náš tip

Zvláčňujúci olej pre suchú pleť

10 ml macerát Aloe vera 

10 ml Mandľový olej

6  kvapiek éterický olej Geránium alebo Geránium bourbon

 

Latinský názov: Aloe barbadensis

Spôsob získania: vylúhovaním nadzemných častí rastliny Aloe vera v slnečnicovom oleji

Certifikát Bio kvality: 100 % surovín pochádza z biologického poľnohospodárstva. Pri spracovaní prechádzajú kontrolou. Majú certifikát VERITAS CERTIFICATION 92046-PARIS LA DEFENSE. Podľa I-305 je certifikáciu možné overiť na www.qualite-france.com

 

Charakteristika

Vôňa: veľmi jemná 

Farba: číra

Skupenstvo/Vzhľad: tekuté

 

Uskladnenie a bezpečnosť

Dobre uzavrite po každom použití. Skladujte na tmavom a suchom mieste s teplotou do 25 ˚C. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vždy vykonajte test znášanlivosti na lakti 48 hodín pred prvým použitím. 

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.doctissimo.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: