Mandarínka éterický olej bio

SKU: MYMAND
Vernostné body: 1
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: 2 ks skladom
4,29€
Množstvo: Kúpiť

Mandarínka éterický olej bio

Mandarínka je považovaná za olej relaxácie a oddychu. Má príjemnú, ovocnú, sladkú vôňu. Prírodný éterický olej z Mandarínky je ideálny pre boj so stresom, znepokojením a pomáha pripravovať sa k pokojnému spánku. Uvoľňuje napätie, melanchóliu, depresiu a smútok. Mandarínka červená rozptyľuje úzkosť, osviežuje, revitalizuje a pomáha pri nespavosti. Je vhodná proti svalovým kŕčom a bolestiam hlavy. Je to olej radosti a ľahkosti. Výrazne harmonizuje detskú psychiku. Stimulej trávenie a funkciu čriev. Pozor na dávkovanie, pôsobí ako mierne preháňadlo. V kozmetike sa používa pri starostlivosti o suchú a problematickú pleť, alebo pri pokožke trpiacej celulitídou. Nevystavujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ani soláriu aspoň 12 hodín po aplikácii. Nepoužívať v prvom trimestri tehotenstva. 

 

SYNERGIA

Upokojenie, relaxácia: prírodné éterické oleje Levanduľa, Petitgrain

Trávenie: prírodné éterické oleje Bazalka, Estragón, Rasca, Zázvor

PRAX

Zdravie

Priama aplikácia, masáž: vhodné použitie

Krása

Výroba kozmetiky: vhodné použitie, pri akné a problematickej pleti zmiešať 70 kvapiek prírodného éterického oleja Mandarínka na 100 ml. 

Psychika

Priama aplikácia, masáž: vhodné použitie, pri nervozite a nespavosti votrieť kvapku do plexus solar, alebo do vnútornej strany zápästia. 

Kúpeľ: obzvlášť vhodné použitie

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, pri nervozite, depresii a nespavosti vdychovať liečivé látky, ktoré sa uvoľnia do ovzdušia prostredníctvom difúzera.

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO.

Hľadáte difúzer éterických olejov alebo aromalampu? Vyberte si z našej rôznorodej ponuky v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Citrus reticulata

Krajina pôvodu: Taliansko

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: D-Limonène (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Upozorňujeme, že éterický olej obsahuje prírodné látky, ktoré môžu predstavovať riziko vzniku alergií u citlivých jedincov (kozmetická smernica 2003/15 / EC): Limonén, citral, linalool, citronellol, eugenol

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: