Mäta pieporná éterický olej bio

SKU: MYMENPOIVRE
Vernostné body: 1
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: vypredané
2,99€
Množstvo: Kúpiť

Mäta pieporná éterický olej bio

Prírodný éterický olej z Mäty piepornej je známy, vďaka používaniu počas nachladnutia. Výborne prečistí nosové dutiny a uvoľní dýchanie. Má sviežu, výraznú, mätovú vôňu s chladivým efektom. Obzvlášť účinný je pri tráviacich problémoch, nadúvaní, zápachu z úst a zvracaniu. Posilňuje žalúdok, pečeň a nervy. Prečisťuje a osviežuje myseľ pri duševnej, fyzickej a sexuálnej únave. Vďaka chladivému efektu pomáha zmierniť bolesť a svrbenie. Má antiinfekčné účinky. Účinkuje pri nádche, zápale prínosových dutín, ušných infekciách, zápale šliach, reumatizme, nadúvaní a nachladnutiu. Odporúča sa používať ho pri cestovnej nevoľnosti, bolesti hlavy a migréne. Jeho liečivé účinky pomáhajú liečiť šoky a traumy. Zázraky vie robiť aj v prípadoch únavy a efektívny je pri nedostatku koncentrácie. Veľmi silný olej, preto je potrebné ho používať opatrne. Nepoužívať pri srdcových chorobách, horúčke a epilepsii, v tehotenstve a deťoch do 5 rokov.

 

SYNERGIA

Osvieženie vzduchu: prírodné éterické oleje Levanduľa, Cypruštek, Ružové drevo, Rozmarín

Proti viróze a proti zápalom: prírodný éterický olej Ravintsara

Proti svrbeniu: prírodný éterický olej Vratič obyčajný

Posilnenie trávenia: prírodný éterický olej Rasca

Všeobecný stimulant psychiky: prírodný éterický olej Škorica

PRAX

Zdravie

Priama aplikácia, masáž: obzvlášť vhodné použitie, pri artritíde, alebo reumatizme opatrne vmasírovať na bolestivé miesta. Pri bolestiach hlavy vtrieť 1 kvapku na spánky. Pri šoku, podliatinách a bodnutiach aplikovať 1 kvapku do oblasti bolesti. 

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, pre vyčistenie vzduchu sa odporúča šírenie prostredníctvom difúzera. 

Psychika

Masáž: obzvlášť vhodné použite, pri šoku, alebo traume opatrne vtrieť lokálne. 

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, pre stimulačné účinky sa odporúča inhalácia vo vzduchu prostredníctvom difúzera. 

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Odporúča sa maximálne 30 % zmes. Nepoužívať neriedený do kúpeľa. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO, Synergia

Hľadáte difúzer éterických olejov alebo aromalampu? Vyberte si z našej ponuky rôznorodých prístrojov v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Mentha piperita

Krajina pôvodu: India

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: Menthone, menthol, acetate de menthyle, 1,8 cineol, beta phellandrene, limonène, linalol, citronellol, geraniol, eugenol (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Vždy používať riedený. Maximálna koncentrácia je 0,5 %.

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

RECEPT

Vyživujúci gél po holení

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: