Phytokeratine

SKU: MYPHYT
Vernostné body: 1
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 10 ml
Dostupnosť: vypredané
2,59€
Množstvo: Kúpiť

Phytokeratine

Phytokeratine - prírodný fytokeratín sa použiva na posilnenie vlasov, alebo na hydratáciu pleti. Hydrolizovaný pšeničný protenín, ktorý obsahuje aminokyseliny podobné tým vo vlasoch a nechtoch. Keratín je prirodzene sa vyskytujúci v koži, ale najmä vo vlasoch a nechtoch. Phytokeratine má dobrú vsiakavosť do pokožky a vlasov. Využíva sa pri výrobe vlasovej kozmetiky, kde prináša silu, objem a lesk vlasov. Zlepšuje a udržiava vlhkosť vlasov. Posilňuje štruktúru nielen vlasov, ale aj nechtov a rias. Dodáva jemnosť a lesk. Vhodný pre suché, jemné, poškodené vlasy. Zmäkčuje a hydratuje pokožku. Phytokeratine je možné použiť aj pri výrobe hydratačných krémov pre zlepšenie a udržanie hydratácie pleti. Vhodný najmä pre suchú a zrelú pleť. Dodáva pocit jemnosti.

 

INCI: Hydrolysed wheat protein

 

Charakteristika

Pleť: suchá, zrelá

Vlasy: suché, poškodené, jemné

Farba: svetlo žltá

Skupenstvo/vzhľad: tekuté

Rozpustný vo vode. Nerozpustný v oleji.

 

Použitie

Používa sa pri príprave kozmetiky, alebo sa pridá do hotového výrobku. Vhodný do šampónov, kondicionérov, séra na vlasy, maskary, séra na nechty, sprchového gélu a hydratačného krému. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte a nejedzte. Rešpektujte dávkovanie.

 

Dávkovanie

5 – 10 % na konci prípravy do vodnej fázy. ***

*** Upozornenie! Pri príprave domácej kozmetiky sa výška percent môže líšiť od uvedeného dávkovania..

 

Uskladnenie a bezpečnosť

Dobre uzavrite po každom použití. Skladujte na tmavom a suchom mieste s teplotou do 25 ˚C. Produkt citlivý na vlhkosť. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vždy vykonajte test znášanlivosti na lakti 48 hodín pred prvým použitím. 

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: