Pomaranč éterický olej bio

SKU: MYORANGE
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: posledný kus skladom
1,99€
Množstvo: Kúpiť

Pomaranč éterický olej bio

Vďaka sviežej, pomarančovej vôni prináša prírodný éterický olej z Pomarančovníka pozitívnu náladu. Prináša sladkú, ovocnú a príjemnú vôňu. Reguluje tepovú frekvenciu a posilňuje srdcovú činnosť. Vhodný na "detox," pretože pomáha odstraňovať toxíny z tela. Podporuje chuť k jedlu, trávenie, pôsobí proti zápche a pri nadúvaní. Veľmi dobre pôsobí v oblasti 3. čakry (žalúdok, črevá, plynatosť, zápcha). Pomáha k uvoľneniu, upokojuje napätie a prináša optimizmus. Pôsobí proti nervozite, strese, depresiám, úzkosti, nepokoji a smútku. Je olejom radosti. Viac harmonizuje ako pomaranč horký. Zbavuje mozoľov na nohách. V kozmetike sa používa do sprchových olejov, gélov, nočných krémov, alebo ovocnej posilňujúcej masky na tvár. Je vhodná do rôznych kompozičných zmesí v kombinácii s drevitými a korenistími vôňami. Nevystavujte sa slnečnému žiareniu ani soláriu aspoň 12 hodín po použití. 

 

SYNERGIA

Prečistenie vzduchu: prírodné éterické oleje Borovica, Céder, Eukalyptus radiata

Trávenie: prírodné éterické oleje Bazalka, Estragón (Palina), Rasca, Zázvor

Upokojenie, relaxácia: prírodné éterické oleje Levanduľa, Petitgrain, Mandarinka, Combawa

PRAX

Zdravie

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, pre vyčistenie vzduduchu sa odporúča šírenie vzduchom prostredníctvom aromalampy, alebo difúzera. Je možné kombinovať s inými prírodnými éterickými olejmi.

Krása

Výroba kozmetiky: vhodné použitie, až 70 kvapiek na 100 ml flakón

Psychika

Priama aplikácia, masáž: vhodné použitie, pri nespavosti zmiešame 1 - 2 kvapky s rastlinným olejom a aplikujeme lokálne alebo na plexus solar. 

Kúpeľ: obzvlášť vhodné použitie, pre relaxáciu zmiešať 10 kvapiek so sušeným mliekom, alebo neutrálnym kúpeľovým olejom 

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, šírenie vzduchom prostredníctvom aromalampy, alebo difúzera pre celkové uvoľnenie a relaxáciu.

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera alebo inhalačnej tyčinky. Je možné použiť k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Neodporúča sa počas prvých 3 mesiacoch tehotenstva. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO. Synergia

Hľadáte difúzer éterických olejov alebo aromalampu? Vyberte si z našej ponuky v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Citrus sinensis

Krajina pôvodu: Kostarika

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza:  Limonène, myrcène, linalol, geraniol (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Do kompozícií používajte iba príjemné vône Vášho domova, aby navodili pocit relaxácie a pokoja. Pozor, olej je fotosenzibilný. Nevystavujte sa slnečnému žiaraniu a soláriu po použití. 

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: