Rozmarín cineol éterický olej bio

SKU: MYROMARIN
Výrobca: MY Cosmetik
Objem: 5 ml
Dostupnosť: vypredané
2,19€
Množstvo: Kúpiť

Rozmarín cineol éterický olej bio

Rozmarín cineol je známy pre svoje účinky pri chorobách dýchacích ciest. Existuje niekoľko druhov rozmarínu. Rastlina v rôznych rastových podmienkach a v závislosti na umiestnení vytvára rôzne chemické zloženie. Každý druh má odlišné vlastnosti a použitie. Uznávaný je aj pri prechladnutí. Pôsobí proti baktériám a plesniam. Používa sa pri zápale priedušiek, pľúc a zápale stredného ucha. Čistí izby a pomáha predchádzať epidémii. Pomáha pri zápale močových ciesť a mechúra. Známy aj ako duševné tonikum. Používa sa v prípadoch únavy, prepracovania a nedostatku koncentrácie. Rozmarín cineol často používajú študenti v skúškovom období na podporu pamäti a pre koncentráciu. Revitalizačný pre pleť a vlasy. Bojuje proti lupinám a vypadávaniu vlasov. Podporuje rast vlasov. Revitalizuje pleť. Používať vždy iba riedený! neodporúča sa tehotným ženám  v prvom trimestri. 

 

SYNERGIA

Problémy dýchacích ciest: prírodný éterický olej Ravintsara, Eukalyptus, Niaouli

Pekné vlasy: prírodný éterický olej Grep, Kafrovník

Boj s lupinami: prírodný éterický olej Palma ružová, Vavrín

Starostlivosť o pleť: prírodný éterický olej Ružové drevo, Geránium

Nervová a psychická únava: prírodný éterický olej Čierne korenie, Ravintsara

PRAX

Zdravie

Vtieranie, masáž: obzvlášť vhodné použitie, pri chorobách dýchacích ciest zmiešajte 5 - 6 kvapiek s prírodným olejom a vmasírujte do postihnutej oblasti (hrudník, horná časť chrbta) 3 x za deň.

Inhalácia: obzvlášť vhodné použitie, 2 - 3 kvapky do misy s teplou vodou, alebo do difúzera

Kúpeľ: vhodné použitie

Krása

Vtieranie do pokožky: obzvlášť vhodné použitie, aplikujte lokálne do postihnutej oblasti zmiešaním s prírodným olejom.

Výroba kozmetiky: obzvlášť vhodné použitie, použite koncentráciu 70 kvapiek na 100 ml krému alebo šampńu, alebo 1 -2 kvapky do dennej dávky krému, alebo šampónu

 

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Chráňte oči a chráňte pred deťmi. Viac informácií v časti: Používanie EO.

Hľadáte difúzer alebo aromalampu pre šírenie éterických olejov? Vyberte si z našej ponuky v časti: Difúzery, alebo Aromalampy

 

Charakteristika

Latinský názov/zloženie: Rosmarinus officinalis à cinéole

Krajina pôvodu: Maroko

Certifikát BIO kvality: 100 % prírodný éterický olej, bez umelých látok. Kontrolované a certifikované prostredníctvom ECO CERT F-32600 L´Isle Jourdain. 

Chemická analýza: Eucalyptol, a-pinène, camphre, b-pinene, camphène, limonène, linalol (analýzu vykonalo nezávislé laboratórium HEBBD)

Odporúčania: Upozorňujeme, že éterický olej obsahuje prírodné látky, ktoré môžu predstavovať riziko vzniku alergií u citlivých jedincov (podľa  smernice o kozmetike 2003/15 / ES ): Limonén, citral, linalool, geraniol, citronellol, eugenol.

 

Uvedené informácie, vlastnosti a spôsoby použitia sú odvodené z literatúry, alebo iných internetových stránok. Všetky údaje tu uvedené slúžia iba pre informáciu a nemajú lekársky charakter. Všetky recepty tu uvedené sú iba príklady použitia a nie je možné za ne niesť zodpovednosť. Každá zložka obsahuje aktívne látky a je potrebné poznať všetky indikácie, upozornenia a varovania. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

 

Zdroj

http://www.plantes-et-sante.fr

http://www.homejardin-loisirs.com

http://www.espritsante.com

http://www.plurielles.fr

http://www.huiles-et-sens.com

http://www.passeportsante.net

http://www.mycosmetik.fr

Na tento produkt neboli zatiaľ napísané žiadne recenzie. Buďte prvý a pomôžte ostatným s rozhodovaním pri kúpe.

Opíšte prosím Vaše skúsenosti s produktom

Vaše meno a priezvisko (alebo prezývka):


Vaša recenzia: Poznámka: HTML tagy nebudú preložené

Hodnotenie: Hrozné :-(           Výborné :-)

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: